UBYTOVÁNÍ U NÁS

Nacházíme se v nejjižnějším cípu Moravy, v krajině pod Pálavskými vrchy,  která je zapsaná na Seznam světového dědictví UNESCO.  Krajina s atmosférou Itálie, vinohrady, bělostnými skalami a rozmanitou přírodou vám jistojistě učarují.

Apartmán je umístěn v soukromí, na kraji chatové oblasti obce Němčičky. Obklopují ho sady, les a hlavně vinice, v tomto kraji proslulé červenými víny ze svahových viničních tratí.

Apartmán je 3+kk: ložnice s manželskou postelí a 2 +2 lůžka v dalším pokoji (lůžka jsou rozkládací). Kuchyně je vybavena vestavěnou lednicí, myčkou, horkovzdušnou troubou, sklokeramickou deskou, mikrovlnkou a varnou konvicí i běžným nádobím. Koupelna je se sprchovým koutem, WC je oddělené samostatně. K dispozici je i pračka, žehlička a fén. Jídelní kout a obývací část jsou s krbem, zároveň mají přístup na terasu. V celém objektu je elektrické podlahové vytápění a wifi. Apartmán je nabízen s ložním prádlem a ručníky. Pro kola, lyže a další sportovní náčiní nabízíme uzamykatelný přístřešek. V zahradě je k dispozici ohniště a venkovní krb, jezírko ale není určeno ke koupání.

Pro děti jsme friendly

Je vám k dispozici dětská postýlka, vanička i nočník, samozřejmostí jsou kryty na zásuvky.

Nájem celého objektu (max. 6 míst) je nabízen vždy minimálně na dvě noci

cena za víkend – pa – ne – 8 000 Kč
po – čt – 7 000 Kč (každá další noc – 2 500 Kč)

celý týden (sobota – sobota)17 000 Kč

Vánoce – od 23. 12. do 2. 1.26 000 Kč – lze objednat minimálně týden v kuse

zvířata nejsou povolena

 

Obec Němčičky, ležící na pomezí mezi Hanou a Slováckem, patří mezi významné vinařské obce na jižní Moravě (v poměru počtu obyvatel a množství vinic se drží na předních příčkách). Najdete tu koupaliště i lyžařský svah s umělým povrchem a zasněžováním, fotbalové hřiště, tenisové kurty, minigolfové hřiště ve vinařství, dále je tu možnost zahrát si paintball,  vyzkoušet hipoturistiku na Black Rose ranch,  nebo létání ultralehkým letadlem. Němčičky mají svoji obecní vinařskou stezku, která nabízí zajímavostí o obci a okolí a pohled do zvlněné vinařské krajiny z vyhlídkového místa. Dozvíte se zde díky čemu se Němčičkám podařilo dostat do Guinessovy knihy rekordů nebo co jsou to vlastně „oskeruše“. Vinařství v Němčičkách: Vinařství Pavel & Radim Stávkovi, Slovácký sklep, Víno J. Stávek (dříve Vinařský dvůr), Rodinné vinařství JLT Procházkovi.